Darmowe strony
Zakłady bukmacherskie i systemy bukmacherskie

Systemy bukmacherskie

Nie ma recepty na wygraną, zarówno jeśli chodzi o totolotka, kasyno, pokera czy w końcu zakłady bukmacherskie. Gdyby istniała, bukmacherzy z pewnością szybko zwinęliby swoje interesy, tymczasem mamy ich coraz więcej. Skupmy się jednak na samych zakładach. Recepta na sukces nie istnieje, jednak istnieją systemy które przy odpowiednim ich stosowaniu mogą pomóc w walcę z bukmacherem.

Jednym z systemów są popularne surebety, czyli innymi słowy pewne zakłady. Obstawiając trzy różne rezultaty spotkania, w trzech różnych firmach, po najwyższych kursach na pewno nie stracimy. Możemy liczyć nawet na kilka procent zysku. Dla niektórych to sporo, dla innych niewiele, wszystko zależy od stawek jakie możemy poświęcić na grę tym systemem. Grając za kilkadziesiąt złotych raczej szybko znudzimy się surebetami, przyniosą nam one bowiem znikome zyski. Jeśli już chcemy zająć się surebetami powinniśmy wcześniej przygotować solidny kapitał, dzięki któremu nawet 2-3% od wniesionej stawki w pełni nas usatysfakcjonuje.

Innym znanym systemem jest progresja. Podczas gdy surebety są pewnymi zakładami, w tym przypadku wnoszone przez nas zakłady są dość niebezpieczne. Zdania co do skuteczności systemu są podzielone. Zazwyczaj jednak przegrana jest ogromnie bolesna i oznacza wycofanie się z gry systemem. Gdy stawki dochodzą do naprawdę wysokich liczb, możemy nie pozwolić sobie na zagranie kolejnego zakładu, który tym razem mógłby przynieść przełamanie. Decydując się na rozpoczęcie gry progresją, wskazane jest dokładne zapoznanie się z systemem i rozpisanie planu swojej gry. Tylko odpowiednie przygotowanie może zaprocentować zyskiem.

Procent wypłat w kasynie

Jednym z kryteriów wyboru najlepszego kasyna online jest współczynnik wypłat, który określa przeciętne szanse gracza na zdobycie wygranej.

Zobacz więcej