Darmowe strony
Procent wypłat w kasynie internetowym

Jaki jest procent wypłat w statystycznym kasynie online?

Jednym z kryteriów wyboru najlepszego kasyna online jest współczynnik wypłat, który określa przeciętne szanse gracza na zdobycie wygranej. Średnia wartość współczynników oscyluje w granicach 90-98 procent, a im wyższa ta liczba, tym lepiej dla gracza. Jak w praktyce oblicza się taki współczynnik wypłat? Suma pieniędzy, jaka wpływa z zakładów graczy do kasyna, określana jest jako 100 procent. Jeśli więc współczynnik danego kasyna wynosi 95 procent, to oznacza, że 95 procent wszystkich pieniędzy zostaje wypłacane graczom w postaci nagród, a pozostałe 5 procent stanowi zarobek operatora.

Kasyno internetowe, w którym warto założyć swoje konto gracza, powinno mieć współczynnik wypłat na poziomie co najmniej 90 procent, a najlepiej jeśli będzie to około 95-96 procent. Na rynku gier hazardowych działają takie kasyna online, które gwarantują współczynnik sięgający nawet 98 procent, dzięki czemu szanse na wygranie pieniędzy są całkiem spore. Renomowane kasyna na bieżąco publikują na swojej stronie internetowej informacje o wysokości wypłat w danym miesiącu, a wiarygodność tych danych potwierdzają certyfikaty wystawione przez audytorów albo specjalne organizacje rządowe.

Największe kasyna online zwykle mogą się pochwalić wysokim współczynnikiem wypłat, ponieważ taki operator nastawia się na bardzo dużą liczbę klientów, dlatego może sobie pozwolić na nieco niższą prowizję. Ale współczynnik wypłat kasyna jest średnią wartością obliczoną dla wszystkich gier dostępnych na portalu hazardowym. Tymczasem każda gra odznacza się innym stopniem przewagi kasyna nad graczem. Można więc sprawdzić szczegółowe statystyki pokazujące, jaki zwrot zakładów dotyczy poszczególnych gier. W tym samym kasynie może się więc okazać, że procent wypłat przy grach stołowych miał wartość aż 98 procent, podczas gdy przy grach karcianych współczynnik wypłat sięgnął niewiele ponad 96 procent.

Jakie metody płatności znajdziemy dokładnie w kasynach online?

Procent wypłat w kasynie

Jednym z kryteriów wyboru najlepszego kasyna online jest współczynnik wypłat, który określa przeciętne szanse gracza na zdobycie wygranej.

Zobacz więcej